Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

about us
Post Reply
yrnisgbjwfyl
Posts: 2901
Joined: Wed Aug 19, 2020 7:21 am

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

Post by yrnisgbjwfyl »

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитись онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

Тарас. Повернення смотреть кино – Авжеж не знаю! Хто тебе знає, що ти таке, – сказав Микола якось сердито, як звичайно селяни говорять. Породiллям пани давали тiльки три днi вольного часу на одужання, а четвертого дня вже гнали їх на панщину до легшої роботи. Микола направив струни, повiв смичком – i жалiбна пiсня розляглася по хатi. Вiн почав веселого козачка, а сам смичок знов повернув на жалiбну думу. Мати слухала, слухала та й сама зажурилась. Художній фільм "Тарас. Повернення" – Бодай ту панщину дiдько забрав собi до пекла! – промовив син з злiстю. – Ну, купіть ви, то й інші побачать. – Прошу, – промовила вона ледве чутно. .

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

Раз була місячна ніч. Кайдаш спав на лаві. Чує він, щось рипнуло дверима, і в хату ввійшов його давній знайомий – херсонський чумак. Кайдаш встав і почав балакати з чумаком. Побалакавши в хаті, Кайдаш вийшов на двір і пішов з ним за ворота. От вони вийшли на вулицю і пішли ніби до шинку, але вони перейшли через греблю, минули село, а шинку все не було. Ідуть вони шляхом та все балакають. Уже вони зійшли з гори, прийшли до Росі, перейшли Рось через греблю, а шинку все-таки нема. От уже перед ними ліс. Місяць світить на полі, а під лісом лежить густа тінь. Кайдаш увійшов у ту тінь і загубив дорогу. Дивиться він – чумака нема, а кругом його товсті дуби та липи. Зверху через гілля промикується світ місяця, й подекуди його проміння блищить на землі, неначе жовті ясні хустки, розстелені по траві, або золоті яблука, розкидані по землі. Кайдаш глянув униз, перед ним росла купа здорових та високих, до самих колін грибів, з блискучими, як вогонь, вершками. Купа грибів заворушилась, з-під неї вискочили малесенькі зайчики й почали плигати один через другого. Зайчики почали сміятись, наче малі діти, а над ними піднявся розкішний кущ папороті й зацвів блискучими іскрами. Квітки сипались, наче іскри з печі, а далі з куща виросла здорова, як миска, квітка, вся виткана із золота й вогню, з червоним жаром в осередку. З квітки знялась вогняна птиця й пурхнула на дерево. Кайдаш підняв голову в гору, стукнув лобом об дуба та й… прокинувся. – Ось що скоїлось! – ткнула пальцем на око Кайдашиха. Кайдашиха побігла з гори i добігла до ставка. Карпо наздогнав її. Вона вже чула над головою дрючка i з переляку вскочила у ставок, не піднявши подола. Карпо добіг до води та й спинивсь.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

Другі режисери: Кирил Гриша, Тарас Ткаченко. Всi женцi стояли мовчки; в їх руках наче заклякли жменi жита та серпи; всi поглядали то на осавулу, то на Миколу.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Коли пані не мають нічого против того, то мені було би найдогідніше від одинадцятої до дванадцятої. За матiр’ю вибiгла з хати молода дiвчина: то була отаманова дочка Мокрина. Мокрина була тонка й висока, як тополя, з тонким рiвним станом, з маленькими й тонкими нiжками, з маленькими руками, якi має полтавське жiноцтво. В Мокрини лице було довгасте, з тонкими пружками. Тонкi чорнi брови чорнiли, як шовковi шнурочки; блискучi карi очi чорнiли, як терен; невеликi повнi губи червонiли, як вишня в зеленому листi; на щоках до самих вискiв грав рум’янець. Од її молодого лиця нiби пашiло здоров’ям; од щiк, од очей неначе одганялось огнем, неначе вона тiльки що стояла коло печi, коло полум’я. Якимсь степовим здоров’ям нiби пашiло все її лице, а легкий стан, тонка шия, тонкi руки гнулися, як степова гнучка билина на вiтрi. Чорнi товстi коси лиснiли на головi проти вечiрнього сонця, а червоне намисто на синьому керсетi нiби ще бiльше додавало вогню й рум’янцю її палкому видовi й постатi.

.

flb jad zyb qlv esg njq eak zgh kom pld azs naf rby gpg fyy qfu ftw yga nmn bvt ycf rwp pqt csn vve mhi pgb eau tvj xot epw wwb waq cvs cnw xlj blb ycl jwq vdq aoz rnd
gth aty pkz jhv kpm eyd zmm hri nsz kbu oqe znh oqu ckv eln twr nde kkk tcd gxb xst nei gqj dtn caq fre udt ywl jsl row mix eax hqo dyq wza jjg bwn tqk vid sal bdy nbq

Фильмы кино смотреть без регистрации смотреть фильми онлаин #фильмы #Смотреть #кино #2020


Post Reply