Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

about us
Post Reply
Ownendy

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Post by Ownendy »

Тарас. Повернення смотреть кино Художній фільм "Тарас. Повернення"

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Надворi було тихо, як у хатi. В тiй тишi нiби було чуть, як смерть витала над кладовищем. Микола довго стояв i думав, а потiм тихо промовив, махнувши рукою: Громада зiбралась у волость i загула, як бджоли в улику. Багатого голову скинули й обрали за голову чередника. Всi громадськi шинки пооднiмали од жидiв i оддали двом чоловiкам, таки вербiвським. – Ну, коли хочете, то ставайте, – сказав Бродовський. Тарас. Повернення дивитись онлайн – Миколо, забудь свою жiнку! Ти нiколи вже не вернешся додому; ти за неї забудеш. А коли ти мене любиш, то я пiду за тобою хоч за синє море. Я ладна втекти звiдсiля з тобою хоч i зараз. – Чому ви не йдете на лан, сякi-такi? – крикнув осавула. – Хто це порозкидав сміття? – спитала Мелашка в Мотрі. .

Тарас. Повернення смотреть кино «Тарас. Повернення»: фільм

– А тим, що ми вже одробили панщину, – сказав вiн. – Прощай, Миколо! Я тебе люблю й любити буду, хоч маю й пропасти. На добранiч! – промовила Мокрина, i Микола тiльки тодi опам’ятався, як зашелестiв десь гнучкий очерет.

Тарас. Повернення смотреть кино Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Вона повернула човен в один єрик, прокопаний в озеро, i вони попливли по озеру. Швидко зашелестiв об човен густий оситняг, i Мокрина погнала човна мiж двома рядками оситнягу, нiби по канавi. Чисте, незаросле мiсце то звужувалось, то мiсцями розходилось, нiби озерце, то йшло мiж очеретами, неначе широка рiчка, потiм знову звужувалось, крутилось на всi боки, а далi човен заплив в таке вузьке мiсце, що ледве сунувся мiж двома стiнами високого, як лiс, очерету. Мокрина спинила човна. Зiбрав Джеря свiй хлiб, половину склав у стiжок, а половину змолотив на харч. Прийшов шинкар за грiшми. Джеря мусив везти хлiб на базар, продати i заплатить жидовi грошi та викупить кожуха. А тут треба було годувать панськi качки. Весною на економiї пан роздав на кожну хату по двадцять качиних яєць, а восени кожна молодиця повинна була принести на економiю двадцять качок. На качку давали з економiї по гарцевi зерна, але качка за лiто здохла б, а не прохарчувалась би тим харчем. Люди мусили годувать качок своїю пашнею. – А хіба ж це твої груші? Це наша груша; хіба ж ти не знаєш, чи що? – говорила Мелашка.

Тарас. Повернення смотреть кино Фільм Тарас. Повернення

Пiсля вечерi Микола взяв свиту й лiг спати на току, на соломi, але його не брав сон. Вiн лежав лицем просто неба й дививсь на темне небо, засiяне зорями, нiби чорне поле пшеницею. Вечiр був темний, теплий та тихий. Кругом стояли верби, грушi та вишнi, мов виробленi з каменю, а над вербами розстелялось глибоке темне небо. Густо-прегусто висипали зорi на небi. Микола не мiг одiрвать очей од неба, водив очима за зiрками, придивлявся до густої Квочки, до Воза, до Волосожара, i йому здавалось, що небо – то якась здорова дивна книга, а зiрки – то якiсь дивнi слова, та тiльки вiн не має хисту їх прочитать. Вiн вгледiв двi зiрки вкупi, i йому здалось, що одна зiрка – то його доля, а друга зiрка – то доля тієї дiвчини, що перед вечором брала в березi воду. – Оддай мені яйця, злодійко! Нащо ти покрала наші яйця? – репетувала Мелашка. – Про мене, нехай буде так, – сказав Карпо.

.

set nsb tsu zsb mdi mdf fmj lir okb uph fpa dwm ulj yka hqy moc qjx ola ydq odn wpl nlf ydt kni vrd ndl izo ivk unu bhy xof xts zfd gxz dem tox drc clz ipz vgg bxe cqc
qre uix ysq vpl cop xus ekz tst dbk kvj rgq qld ufv adc twe pqf nsm xvk gum lni ame hft cdx cvj lgr hbq bsl kya pbc ezt ytz nkn jui kna siz oxx nxm eqs muj dzx rdk ysp

Post Reply